Dom

Foshan Cerarock Ceramic Co., Ltd.

Profil firmy
O nas

Cerarock z siedzibą w Xiamen w Chinach od 2012 roku szybko się rozwinął i wkrótce stał się wiodącym eksporterem płytek w obszarze Xiamen. Produkty Cerarock są często wykorzystywane w projektach mieszkaniowych i komercyjnych, w tym w domach, wspólnotach mieszkaniowych, budynkach mieszkalnych, hotelach, centrach handlowych i placówkach edukacyjnych.

Mimo że Cerarock rozwija się bardzo szybko w odpowiedzi na zmieniające się trendy i technologie, nasze zaangażowanie w wyjątkową jakość i obsługę pozostało tak silne jak zawsze. Z przyjemnością informuję, że Foshan Showroom został otwarty pod koniec 2017 roku. Przechodzimy krok do przodu w światowym oknie Płytek i mamy nadzieję, że będziemy służyć naszym klientom coraz lepiej dzięki naszym poświęceniom na produkty.

Założyciel

Zayed Wu pracuje w Xiamen Minmetals Group od ponad 18 lat od momentu ukończenia Business English Major. Ta firma jest własnością państwa i zapewniła panu Zayedowi dużą paltformę do zbadania swoich umiejętności. W ciągu ostatnich 18 lat Zayed nauczył się głęboko w dziedzinie materiałów budowlanych i eksportował skrzynie, co stanowiło solidną podstawę dla dalszego budowania kafli.

Również w 2002 roku stacjonował za granicą w Katarze przez 2 lata i pozostawał pod silnym wpływem kultury muzułmańskiej, stąd nazwa ZAYED. Od 2005 roku Zayed został usadowiony w branży płytek, co jest dla niego przeznaczeniem. Ponieważ centrum rustykalnych płytek Jinjiang jest jego rodzinnym miastem, dorastanie z otoczeniem płytek ceramicznych i wszystkimi zasobami pozyskanymi od krewnych sprawia, że ​​jego nowo powstały biznes rozwija się szybko. To naturalny wynik, aby Cerarock nabrał kształtu w 2012 roku.

A teraz nasz zespół staje się coraz większy, szczerze dziękuję za wsparcie ze strony stałych klientów i jesteśmy pewni, że dzięki naszej uczciwości i usługom uda nam się nawiązać stałą współpracę z większą liczbą klientów na całym świecie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Cerarock nabiera kształtu od Xiamen w Chinach od 2012 roku, szybko się rozwija i wkrótce staje się wiodącym eksporterem płytek w rejonie Xiamen. Produkty Cerarocka są często wykorzystywane w projektach mieszkaniowych i komercyjnych, w tym: domach, mieszkaniach, budynkach mieszkalnych, hotelach, centrach handlowych i placówkach edukacyjnych.

Chociaż Cerarock szybko się rozwijał w odpowiedzi na zmieniające się trendy i technologię, nasze zaangażowanie w wyjątkową jakość i serwis pozostaje tak samo silne jak nigdy dotąd. Z przyjemnością informujemy, że Foshan Showroom został otwarty pod koniec 2017 roku. Przechodzimy o jeden krok do światowego okna Płytek i mamy nadzieję, że będziemy coraz lepiej służyć naszym klientom poprzez nasze poświęcenie produktom.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać klientom w pozyskiwaniu dla nich najbardziej odpowiednich produktów, a także zapewniać 100% obsługę posprzedażną, co zapewnia im sprzedaż towarów bez obaw o problemy z jakością.

Nasze zachowanie jest całkowicie skonfliktowane, ponieważ nasz slogan mówi: "Moje imię jest twoją gwarancją".

Foshan Cerarock Ceramic Co., Ltd.
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Cerarock

Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000

Rok założenia : 2012

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Dekoracyjna Płytka Ceramiczna na sprzedaż dobra jakość Dekoracyjna Płytka Ceramiczna na sprzedaż dobra jakość Dekoracyjna Płytka Ceramiczna na sprzedaż dobra jakość Dekoracyjna Płytka Ceramiczna na sprzedaż