Chiny Płytka ceramiczna zewnętrzna producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Mandy

Numer telefonu : 86 15710610152

WhatsApp : +8615710610152

Free call
Foshan Cerarock Ceramic Co., Ltd.

Foshan Cerarock Imp. & Exp. Spółka.

Moje imię jest twoją gwarancją.

Foshan Cerarock Ceramic Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: Cerarock Ilość pracowników:
Coroczne wyprzedaże: 15000000-20000000 Rok założenia: 2012
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
O nas

Cerarock z siedzibą w Xiamen w Chinach od 2012 roku szybko się rozwinął i wkrótce stał się wiodącym eksporterem płytek w obszarze Xiamen. Produkty Cerarock są często wykorzystywane w projektach mieszkaniowych i komercyjnych, w tym w domach, wspólnotach mieszkaniowych, budynkach mieszkalnych, hotelach, centrach handlowych i placówkach edukacyjnych.

Mimo że Cerarock rozwija się bardzo szybko w odpowiedzi na zmieniające się trendy i technologie, nasze zaangażowanie w wyjątkową jakość i obsługę pozostało tak silne jak zawsze. Z przyjemnością informuję, że Foshan Showroom został otwarty pod koniec 2017 roku. Przechodzimy krok do przodu w światowym oknie Płytek i mamy nadzieję, że będziemy służyć naszym klientom coraz lepiej dzięki naszym poświęceniom na produkty.

Założyciel

Zayed Wu pracuje w Xiamen Minmetals Group od ponad 18 lat od momentu ukończenia Business English Major. Ta firma jest własnością państwa i zapewniła panu Zayedowi dużą paltformę do zbadania swoich umiejętności. W ciągu ostatnich 18 lat Zayed nauczył się głęboko w dziedzinie materiałów budowlanych i eksportował skrzynie, co stanowiło solidną podstawę dla dalszego budowania kafli.

Również w 2002 roku stacjonował za granicą w Katarze przez 2 lata i pozostawał pod silnym wpływem kultury muzułmańskiej, stąd nazwa ZAYED. Od 2005 roku Zayed został usadowiony w branży płytek, co jest dla niego przeznaczeniem. Ponieważ centrum rustykalnych płytek Jinjiang jest jego rodzinnym miastem, dorastanie z otoczeniem płytek ceramicznych i wszystkimi zasobami pozyskanymi od krewnych sprawia, że ​​jego nowo powstały biznes rozwija się szybko. To naturalny wynik, aby Cerarock nabrał kształtu w 2012 roku.

A teraz nasz zespół staje się coraz większy, szczerze dziękuję za wsparcie ze strony stałych klientów i jesteśmy pewni, że dzięki naszej uczciwości i usługom uda nam się nawiązać stałą współpracę z większą liczbą klientów na całym świecie.

Historia
Cerarock nabiera kształtu od Xiamen w Chinach od 2012 roku, szybko się rozwija i wkrótce staje się wiodącym eksporterem płytek w rejonie Xiamen. Produkty Cerarocka są często wykorzystywane w projektach mieszkaniowych i komercyjnych, w tym: domach, mieszkaniach, budynkach mieszkalnych, hotelach, centrach handlowych i placówkach edukacyjnych.

Chociaż Cerarock szybko się rozwijał w odpowiedzi na zmieniające się trendy i technologię, nasze zaangażowanie w wyjątkową jakość i serwis pozostaje tak samo silne jak nigdy dotąd. Z przyjemnością informujemy, że Foshan Showroom został otwarty pod koniec 2017 roku. Przechodzimy o jeden krok do światowego okna Płytek i mamy nadzieję, że będziemy coraz lepiej służyć naszym klientom poprzez nasze poświęcenie produktom.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać klientom w pozyskiwaniu dla nich najbardziej odpowiednich produktów, a także zapewniać 100% obsługę posprzedażną, co zapewnia im sprzedaż towarów bez obaw o problemy z jakością.

Nasze zachowanie jest całkowicie skonfliktowane, ponieważ nasz slogan mówi: "Moje imię jest twoją gwarancją".

Usługa
Pozyskiwanie

Design Exploit

Kontrola jakości

Logistyka

Sieć produkcyjna

Sieć produkcyjna Cerarock wprowadza najnowsze trendy i innowacje do naszych klientów. Nasza ekspansywność przekłada się na szeroki wybór i natychmiastową dystrybucję. Dzięki Cerarock klienci mają szybki dostęp do unikalnych, a często nawet pierwszych produktów na rynku. Oferujemy najnowsze kolory, wykończenia i faktury, wraz z szerokim asortymentem koordynacyjnych elementów wykończeniowych i akcentujących.

VALUE: Cerarock dąży do maksymalizacji wartości, jaką dostarczamy każdemu klientowi. Zespół Cerarock stale się rozwija, pozyskuje i udoskonala, aby zapewnić najlepsze produkty o najlepszej wartości.

Nasz zespół

Dział sprzedaży jest zawsze rdzeniem jednej firmy, ale Cerarock opiera się bardziej na zespole QC i dziale operacyjnym, ponieważ nie możemy zapewnić pełnej i satysfakcjonującej obsługi naszych klientów bez dedykowanego tych dwóch działów.

  • Kamil Sokhon

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość